Eat Me. Buy Me. Meal Planning Notepad

  • $16.00
    Unit price per 


Weekly Meal Planning Notepad

Write your weekly menu on the left and the groceries needed on the right. A pretty and practical to organize your meal planning!

50 Sheets/Weeks

8.5 x 5.5"